פנל מסך למחשב נייד 13.3 אינץ’ B133HAN02.7 FHD
מק''ט:
מסך פנל למחשב נייד | 13.3 FHD | פינים 30 Pins | מק”ט 1339101
להצעת מחיר
BOE
סקירה
ברקוד 1339101
סוג מסך LCD
סוג חיבור 30Pins eDP
גודל מסך ורזולוציה 13.3", FHD (1920X1080)
קצב רענון 60Hz 45% NTSC