פנל מסך למחשב נייד 16.0 אינץ’ N160JCA-EEL REV.C1 FHD
מק''ט:
מסך פנל למחשב נייד | 16.0 FHD | פינים 30 Pins | מק”ט 1609104
להצעת מחיר
סקירה
ברקוד 1609104
סוג מסך LCD
סוג חיבור 30Pins eDP
גודל מסך ורזולוציה 16.0", FHD (1920X1080)
קצב רענון 60Hz 45% NTSC
דגמים תואמים HP ProBook 460 16 inch G11 ThinkPad E16 Gen 1