פנל מסך למחשב נייד 13.3 אינץ’ LP133WF7(SP)(B1) FHD
מק''ט:
מסך פנל למחשב נייד | 13.3 FHD | פינים 30 Pins | מק”ט 1339111
להצעת מחיר
Innolux
סקירה
ברקוד 1339111
סוג מסך LCD
סוג חיבור 30Pins eDP
גודל מסך ורזולוציה 13.3", FHD (1920X1080)
קצב רענון 60Hz 45% NTSC