פנל מסך למחשב נייד 16.0 אינץ’ B160UAN03.3 FHD
מק''ט:
מסך פנל למחשב נייד | 16.0 FHD | פינים 30 Pins | מק”ט 1609101
להצעת מחיר
סקירה
ברקוד 1609101
סוג מסך LCD
סוג חיבור 30Pins eDP
גודל מסך ורזולוציה 16.0", FHD (1920X1080)
קצב רענון 60Hz 45% NTSC