פנל מסך למחשב נייד 16.0 אינץ’ NE160QDM-N62 V8.0 WQXGA
מק''ט:
מסך פנל למחשב נייד | 16.0 WQXGA | פינים 40 Pins | מק”ט 1609105
להצעת מחיר
סקירה
ברקוד 1609105
סוג מסך LCD
סוג חיבור 40Pins
גודל מסך ורזולוציה 16.0", WQXGA (2560X1600)
קצב רענון 60Hz 45% NTSC
דגמים תואמים ideapad 5 Pro-16ACH6
מספרי פריט יצרן 5D11B60609 5D11B60606 5D11D96536 NE160QDM-N62 V8.0 (MNG007QX2-2 144Hz)